https://www.traditionrolex.com/17 Kurz Psychologie potratu a postabortivní syndrom | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Kurz Psychologie potratu a postabortivní syndrom

V pondělí 6. listopadu 2023 se téměř celý náš tým zůčastnil kurzu Psychologie potratu a postabortivní syndrom, který je určen pro pomáhající profesionály a uskutečnil se ve spolupráci s POD KROVY a zkušenou psychoterapeutkou Mgr. Janou Kučerovou.

vloženo před 7 měsíci 2 minuty ke čtení

Kurz probíhal v příjemném a pro náročné téma vlídném komorním prostoru Slou Flou v Praze. Jeho hlavní obsahovou náplní bylo téma porozumění potratu z pohledu krizové intervence a terapie traumat. Seminář pomáhal najít odpovědi na otázku, co prožívá žena v souvislosti s interupcí, potratem či perinatální ztrátou, a  jaké existují možnosti terapeutické pomoci.

Celý seminář po jeho skončení shrnula i samotná lektorka Mgr. Jana Kučerová svými slovy: „… Včera jsem celý den sdílela své poznatky a zkušenosti z krizové intervence a terapeutické péče o ženy, které zažily umělý či spontánní potrat nebo úmrtí miminka v těhotenství či při porodu. Tým citlivých a zkušených žen, úžasná atmosféra plná pochopení, soucitu a odhodlání pomoci. Dekuji!" 

Chtěli bychom moc poděkovat Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové za podporu, díky které jsme se mohli tohoto kurzu zúčastnit a získat další znalosti, poznatky a zkušenosti pro naši práci v podpoře rodin při perinatální ztrátě. Děkujeme!

 

Vloženo Od Byli jsme u toho
https://www.traditionrolex.com/17