https://www.traditionrolex.com/17 Pro rodiče | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Pro rodiče

Ztráta vlastního dítěte je náročné a těžké životní období, na které se nikdy nemůžete předem připravit. K jeho překonání je nutné mít dostatek informací a nablízku někoho, komu důvěřujete a na koho se můžete obrátit s žádostí o pomoc a podporu.

Dítě v srdci se bude snažit být vždy pro vás podporou a bezpečným průvodcem v náročné životní situaci. Pomůžeme vám najít odpovědi na řadu vašich otázek. Již několik let pracujeme s rodiči, kteří prošli ztrátou dítěte. Díky této zkušenosti vám přinášíme praktické informace, rady i doporučení, jak toto nelehké období lépe překonat.

Dítě v srdci - podpora rodičům

 

Nejste na to sami!  

V České republice ztrátu miminka během těhotenství a porodu prožijí stovky párů ročně. Ze dne na den se jim obrátí život vzhůru nohama a musí v něm najít novou cestu. 

 

Víme, že žádná slova nedokážou v této chvíli zmírnit vaši bolest a na tuto situaci jste se nikdy nemohli předem připravit. Místo radosti z nového života právě zažíváte obrovskou ztrátu, cítíte bolest a nevíte, co bude dál.

Možná vám první dny a týdny bude připadat, že bolest, která se bude objevovat ve vlnách, nikdy nezmizí. Tyto pocity časem ztratí na intenzitě, budete prožívat smutek a projdete si různými fázemi truchlení, na jehož konci přijdou lepší dny. Cesta to není snadná, ale věřte, že ji zvládnete.

 

Pro rodiny po ztrátě miminka

Potřebujete sdílet své zkušenosti a potřebujete být v kontaktu s někým, kdo prošel ztrátou miminka? Potřebujete se na něco zeptat, poradit se nebo jen tak číst příběhy ostatních? 

Vstupte na Facebooku do naší chráněné uzavřené soukromé komunity rodičů, kteří přišli o dítě a využijte bezpečného prostředí pro sdílení své zkušenosti.

Vstoupit

 

Když na začátku přijde konec - průvodce při ztrátě miminka

Stáhněte si on-line průvodce pro rodiny zasažené ztrátou miminka

 

Blog Ze Srdce

https://www.traditionrolex.com/17