Poptávka školení na míru

Každé zdravotnické zařízení má svá specifika a ze zkušenosti víme, že někdy může vzniknout poptávka po individuální podobě kurzu. 

Rádi vytvoříme kurz zaměřený na vaše specifické potřeby. Společně najdeme oblasti, ve kterých je potřeba váš tým nejvíce rozvíjet. Můžete si vybrat některé z našich hlavních témat:

  • sociální poradenství (Bc. Kristýna Štefanides), 
  • pohřebnictví (Miroslav Hampl),
  • psychohygiena zdravotníka při perinatální ztrátě (Mgr. Darina Fialová).

Máte zájem o sestavení kurzu přímo na míru? Kontaktujte nás na e-mailu: info@ditevsrdci.cz nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. 

Dítě v srdci - kurzy na míru

 

Řekli o nás

  • Mgr. Soňa Škvareninová, DiS., sociální pracovnice, Hospic sv. Jiří v Chebu
    Školení mě citlivě vneslo do tématu perinatální ztráty nejen po věcné stránce, ale také po stránce emoční a citové. Mohla jsem se v bezpečném a přátelském prostředí seznámit se vším, co obnáší sociální práce s rodinami, které potkala ztráta děťátka. Seznámila jsem se s lidmi, kteří své práci rozumí, dělají ji na vysoké profesionální úrovni a s láskou. Navázala jsem kontakty, které jsou mi velikou oporou v počátcích naší služby.“
  • Mgr. Věra Vodičková, poradenská pracovnice pro Centrum provázení ve VFN a koordinátorka paliativní péče v Sue Ryder
    „Kurz probíhal v příjemné a neformální atmosféře. Za sebe mohu říci, že jsem si odnesla mnoho přínosných informací, zejména z oblasti sociální. Objevila jsem také široké možnosti současného pohřebnictví. Autentické vyprávění jiných účastníků, kteří měli s perinatální ztrátou vlastní zkušenost, mi pak pomohlo k tomu, abych nebyla překvapena některými příběhy a potřebami rodičů, se kterými se setkávám v každodenní praxi.“

 

Napište nám, co od kurzu očekáváte, co byste do něj rádi zahrnuli a jaké jsou vaše časové, finanční a další možnosti. Rádi pro vás kurz na míru připravíme!

 

Poptávka školení

Máte zájem o více informací o našich kurzech a seminářích, školeních či stážích na pracovišti? Chcete s námi spolupracovat? Využijte náš poptávkový formulář a napište vše o tom, jak byste si spolupráci či školení představovali. 

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.

Blog Ze Srdce